Windykacja

Posiadasz tytuł egzekucji ale mimo to nadal nie odzyskałeś środków finansowych od dłużnika?
Zastanawiasz się ile czasu trwać będzie postępowanie sądowe i ile będzie Cię ono kosztowało?
Chciałbyś odzyskać swoje środki finansowe szybko i skutecznie, jednak tracisz płynność finansową?

 

Jeżeli chociaż raz odpowiedziałeś "tak" na powyższe pytania to mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Kancelaria Detektywistyczno Prawna Experto to także firma windykacyjna.
Naszym atutem jest połączenie sił i wiedzy prawnika oraz detektywa po to aby pomóc Tobie w odzyskaniu wierzytelności bez względu na jakim etapie postępowania jesteś.


Profesjonalnie zajmiemy się windykacją Twoich wierzytelności, którą rozpoczynamy po szczegółowej analizie sytuacji klienta i dłużnika.

Windykację

prowadzimy w stosunku do osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz zajmujemy się

windykacją międzynarodową.

Każda sprawa stanowi dla nas odrębne zlecenie wymagające indywidualnego podejścia i zaangażowania innych środków.

Wykorzystujemy wszelkie możliwe sposoby działania, które wypracowaliśmy przez lata doświadczeń.

Działamy profesjonalnie, gdyż windykacja wspierana jest pracą licencjonowanego prywatnego detektywa oraz profesjonalnego pełnomocnika – prawnika.
Zrobimy wszystko, żeby utrzymali Państwo płynność finansową swojego przedsiębiorstwa,co przyczyni się do jego rozwoju.

Często zdarza się, że dłużnicy podejmują pewne działania, które mają na celu zaniechać zapłaty długu, albo umożliwić przedawnienie się roszczeń. Czasami zdarza się również, że w toku prowadzonej windykacji odkrywamy prawdziwy zamiar dłużnika mający charakter oszustwa zwykłego lub OSZUSTWA GOSPODARCZEGO, cechującego się szeregiem zaplanowanych oraz skrupulatnie wyreżyserowanych działań polegających na upadłości spółki, która traci płynność finansową przez szereg zdarzeń gospodarczych i ciągnie za sobą nie jednego, ale wielu poszkodowanych wierzycieli.
 

Taka windykacja, jest windykacją trudną, która polega de facto na prowadzeniu śledztwa przez prywatnego detektywa pod kierunkiem prawnika, którzy ukierunkowani są na działania w zakresie przestępstwa z art. 286 kodeksu karnego lub art. 300 i następnie kodeksu karnego.

W obecnych realiach takie przestępstwa są powszechne. Ważne, aby zdać sobie sprawę, że jest to działalność tzw. przestępców w Białych Kołnierzykach.  Klient musi zdawać sobie sprawę, że to nie ryzyko biznesowe (kontraktowe), a celowe działania zwykłych przestępców. Należy ujawniać i sankcjonować takie zachowania w biznesie, dlatego nasz zespół podejmie wszelkie czynności detektywistyczne oraz prawne, które mają na celu doprowadzić do złożenia zawiadomienia do Prokuratury, a w konsekwencji postawienia zarzutów.

Trzeba pamiętać, że dłużnik ma bezwzględny obowiązek wywiązać się z ciążącego na nim zobowiązania i dokonać całkowitej spłaty swojego zadłużenia.


Nasza firma oferuje usługi windykacyjne na terenie takich miast jak: Warszawa, Poznań , Gorzów Wielkopolski, Białystok, Szczecin oraz Gdańsk. Nie zwlekaj z wyborem konkretnej firmy windykacyjnej. Powierz sprawy profesjonalistom i nie martw się jutrem.

Kancelaria Detektywistyczno Prawna Experto czeka na Twoje zgłoszenie. 

© 2019 by Kancelaria Prawno Detektywistyczna Experto. Created with Experto.

  • Twitter Social Icon
  • Facebook Social Ikona
  • Instagram
  • LinkedIn Social Icon