Agencja detektywistyczna Experto

Experto Detektywi i Prawnicy to zespół osób, które swoje doświadczenie w branży detektywistycznej zdobywają już od kilku lat.


Nasze usługi świadczone są na rzecz osób prywatnych, a także przedsiębiorstw i dużych korporacji.
Podstawą prawną do podejmowanych przez nas czynności dochodzeniowo-śledczych jest ustawa z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych. Wszelkie działania przez nas podejmowane uwzględniają poszanowanie prawa. Czynności wykonywane są jedynie przez licencjonowanych prywatnych detektywów.

Agencja detektywistyczna

posiada koncesję na wykonywanie usług detektywistycznych wydaną przez MSWiA i

zarejestrowaną pod nr RD-48/2018 oraz posiada stosowne ubezpieczenie OC.

Detektyw

może zebrać dla Państwa materiał dowodowy dla sądu w przedmiotowo toczącej  się sprawie, a 

 

nawet być przesłuchiwany w charakterze świadka przed sądem.

Atutem naszej Kancelarii jest fakt, że we współpracy z prawnikiem, detektyw szczegółowo analizują plan działania, a następnie decyduje o podjęciu adekwatnych do sytuacji i potrzeb klienta środków, sił i narzędzi, tak aby ostateczny efekt realizacji nie budził wątpliwości i nie nie został zakwestionowany przez stronę przeciwną.
Taki schemat działania pozwala nam prowadzić najbardziej skomplikowane sprawy karne, sprawy dotyczące oszustw gospodarczych, sprawy rodzinne i inne sprawy cywilne.
 
Odpowiedni dobór zespołu pozwala nam na kompleksowe zajęcie się Państwa sprawą. Zbierzemy dla Państwa dowody winy rozpadu pożycia małżeńskiego (zdrady, hazard) a następnie będziemy reprezentować przed sądem. Podobnie przy niewypłacalnych dłużnikach, oprócz zebrania materiału dowodowego oferujemy pomoc prawną również na etapie negocjacji. Równie częstą problematyką jaką się zajmujemy jest pozyskiwanie materiału do badania DNA, ochrona dzieci, ustalanie składu majątku a nawet ustalania kręgu spadkobierców.

W ramach naszej działalności dla podmiotów gospodarczych realizujemy usługi detektywistyczne w zakresie wywiadu gospodarczego, identyfikacji nieuczciwych pracowników, walki z nieuczciwą konkurencją, oszustw gospodarczych, szpiegostwa gospodarczego, wykradania i wykorzystywania tajemnicy przedsiębiorstwa, podkradanie pracowników, weryfikacja wykorzystywania przez pracowników zwolnień lekarskich.

Agencja Detektywistyczna wykorzystuje najwyższej jakości sprzęt techniczny (m.in. audio-video). Wykorzystywane w pracy operacyjno-śledczej sprzęty i urządzenia umożliwiają one zdobycie cennych informacji zarówno w sprawach firmowych, jak i rodzinnych. Podejmujemy się działań związanych z szeroko rozumianą informatyką śledczą.

Naszym priorytetem jest  dyskrecja, profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie.

Daj sobie pomóc. Skontaktuj się z nami, a wspólnie rozwiążemy Twój problem!

© 2019 by Kancelaria Prawno Detektywistyczna Experto. Created with Experto.

  • Twitter Social Icon
  • Facebook Social Ikona
  • Instagram
  • LinkedIn Social Icon